Lessons of Matthäus

Repetitie en uitvoering van de mooiste koordelen uit de Matthäus
Deel deze activiteit

Zing mee met het Gelegenheidskoor

Sinds een aantal jaren hebben we in Het Brandpunt een nieuwe traditie: op de woensdagavond van de Stille Week organiseert MuCoBra een event waarmee we de vieringen van de Lijdensweek naar Pasen in kunnen gaan.

Dit jaar zijn het de ‘Lessons of Matthäus’. Tijdens deze luisteravond op 16 april om 19.30 uur neemt Ad de Keyzer ons mee in een boeiende ontdekkingsreis door de Matthäus Passion van J.S. Bach. In beeld en geluid laat hij zien en horen wat voor geweldige kunstschat dit magistrale werk is.

Om zijn verhaal te illustreren creëren we een gelegenheidskoor en geven we u de gelegenheid om de hoogtepunten uit dit oratorium meerstemmig mee te zingen. Het koor staat o.l.v. Marijke van Leerzem. We repeteren hiervoor eenmalig op zondagmiddag 13 april van 12.00-17.00 uur in Het Brandpunt. Ineke Opstal zal ons begeleiden op de vleugel.

U krijgt na aanmelding de bladmuziek en de oefenfiles toegestuurd.

Heeft u altijd al eens de Matthäus willen zingen of deed u dit al? Grijp uw kans en zing mee.

Kosten € 45,- .

Aanmelden: https://mucobra.weticket.com/

Begeleiding: MuCoBra

Aantal deelnemers:

Kosten: €45